אטרקציות שילדים אוהבים

אטרקציות שילדים אוהבים

חופשה טובה זו חופשה שכולם נהנים בה. באזור אתנחתא באפיק יש כמה אטקרציות מדליקות שילדים לבטח ייהנו מהן, אבל… גם ההורים.

 • לונה גל –
  17 ק"מ מאתנחתא באפיק יושב לו על שפת הכנרת – אחד מפארקי המים הכי מדליקים בארץ. תמצאו כאן המון מגלשות שמשפריצות אתכם ישירות אל תוך המים. המגלשות נעות בין מגלשות פיציות לפצפונים, דרך מגלשות שמתאימות לכל המשפחה ועד למגלשות לאמיצים ולאמיצות בלבד. יש כאן גם בריכות לכל הגילאים וגם מתקנים כיפיים לקטנים. מסלול אבובים מפותל. וגם מגוון רחב של ספורט ימי. כמובן, שהמדשאות הרחבות והמלתחות הנעימות, המזנונים ושאר הפינוקים – מבטיחים שהיום הזה יהיה פשוט יום מרענן ונפלא לכולם.
 • פיינטבול הגולן –
  בפיינטבול הגולן שבמושב נוב (7 ק"מ מאתנחתא באפיק) – הילדים הם רק תירוץ. בחוויה משפחתית מגבשת שלא תשכחו לעולם, תכנסו לזירה שבה כדורי צבע מתעופפים לעברכם מתוך רובים. חבושים בקסדות ומשקפי מגן ושכפ"צים תנועו עם מדי ההסוואה שלכם בין עמדת מגן אחת לאחרת, ותנסו לעמוד במשימה. לפני המשחק תקבלו תדריך מלא מאנשי המקצוע; והציוד שתלבשו על גופכם – מבטיח את הבטיחות המלאה של המשחק מלא האדרנלין הזה.
 • גן וחיות –
  גן וחיות השוכן בקיבוץ דגניה א' התחיל את דרכו לפני כ-40 שנה כפינת חי לילדי קיבוצי ומושבי עמק הירדן. ברבות השנים הוא גדל וגדל – וכיום מכיל הגן עשרות חיות מתוקות. החיות גדלות ברובן בשטחים רחבים ופתוחים, כמעין ספארי; והמבקרים יכולים לנוע בחופשיות לידן. תפגשו כאן קנגרו קופצני ואמו גדול. צבאים ויעלים, סוריקטות חמודות וצבים סודנים ענקיים, תוכיים צבעונים וקופים חכמים. וגם ברבורים שחורים ועופות מים נוספים ששטים ברוגע באגם השלו, בעודכם מתבוננים בהם מהמדשאות הרחבות, המוצלות באופן טבעי בזכות העצים הרבים בגן.

  הילדים מוזמנים גם לפינות היצירה ולגן השעשועים, בעודכם לוגמים משקה קר או קפה מהמזנון. אתם גם יכולים להצטרף אל הילדים לפינת הליטוף עם החיות הקטנות והפרוותיות, תוך כדי כבוד לרצונן של החיות, כמובן. או אולי תרצו לאפות יחד עם הילדים פיתות בטאבון? בקיצור, מה שתרצו… אפשר בקלות לבלות כאן חצי יום.