מקומות הבילוי של חיות הלילה של רמת הגולן

מקומות הבילוי של חיות הלילה של רמת הגולן

הנה הערב יורד. כל היום – טיילתם, נחתם, התפנקתם בספא של אתנחתא באפיק, שכשכתם באיזה מעיין או בבריכה שלנו, והנה הלילה מגיע. השקט עוטף מסביב, וכל מה שבא לכם הוא להוסיף לשקט הזה גם קצת מוסיקה טובה ומשהו טעים לנשנש- וככה, לסיים את היום המושלם של החופשה שלכם באתנחתא באפיק.
מצוין. אז הנה, בדיוק בשביל זה, אספנו לכם כאן כמה מקומות בילוי של חיות הלילה של רמת הגולן. מחזיקים חזק? הנה, מתחילים!

  • בית הבירה פס – קיבוץ גשור – 7 ק"מ מאתנחתא באפיק
    זה התחיל בשני אחים, נחמדים וסקרנים, שבבית הוריהם עשו ניסויים – בבישול בירת שיכר להנאת השכנים… האחים הם: חגי ואור לבית משפחת פס. אחרי שנהיה להם צפוף שם בבית של ההורים, והביקוש לבירה הטעימה שהם יצרו הלך וגדל; פתחו האחים פס מבשלת בירה בחדר האוכל הישן של הקיבוץ. ואז, כשראו מה טוב – הם פתחו גם פאב כיפי בצמוד למבשלת השיכר. בפאב יש אווירה קיבוצית שמחה, מלאה במוסיקה ונשנושים טעימים. אפשר גם לתאם ביקור במבשלת הבירה עצמה, ולחוות את הנוף המקסים המשקיף על הכנרת מרמת הגולן, בשילוב בישול בירה לצד שתייה של המשקה המקומי הנפלא.
  • מושבוצ – מושב רמות – 22 ק"מ מאתנחתא באפיק
    השם מושבוצ – הוא צירוף של המלים מושב וקיבוץ. וזה מה שמושבוצ מציעה; נוף מקסים של הגולן, המשקיף לו מרחוק אל הכנרת, והרים, הרים סביב. אפשר לבחור לשבת בחצר הקיבוצית-מושבית ואפשר בתוך חלל נעים ומזמין – שבבוקר נשקף ממנו הנוף, ובלילה האורות הרחוקים מנצנצים מכל עבר. ומהבר? מהבר ניגרת הבירה, היין ושאר משקאות אל תוך גרונות צמאים ופנים מחייכות. והאוכל פה? משובח. מנות בשריות שגורמות להזיל ריר בתחילת הארוחה, ובסופה – ללקק את האצבעות.
  • דוריס בר – קיבוץ אפיקים – 27 ק"מ
    דוריס בר זה מועדון. מועדון מדליק. יש פה ערבים סגורים, ויש פה מסיבות פתוחות לכל מי שרוצה לרקוד, לשתות וליהנות – עם מוסיקה טובה אל תוך הלילה. בנוסף, לדוריס בר יש גם במה, שמארחת את מיטב האמנים; זמרים ולהקות, סטנדאפיסטים ועוד הופעות. אז אם אתם מגיעים אל אתנחתא באפיק, כדאי להתעדכן בלוח ההופעות והמסיבות של דוריס בר, ולשלב בין המנוחה המושלמת שלנו כאן באתנחתא באפיק, לבין חיי הלילה המיוחדים של רמת הגולן.