פארקים של מים לכל המשפחה

פארקים של מים לכל המשפחה

מים זה כיף. זה מרענן. זה מרגיע. וזה יכול להיות גם מלא אדרנלין, כמו בפארקים שמלאים במתקני מים, המתאימים לכל הגילאים; ממגלשות קטנות ונמוכות לתוך ברכונת – לפעוטות, ועד למגלשות קמיקזה גבוהות קומה ומהירות. לא רחוק מאתנחתא באפיק תמצאו שלושה פארקים כיפיים כאלה. הנה הם כאן:

לונה גל
הלונה גל שנמצא במרחק של 17 ק"מ בלבד מאתנחתא באפיק, הוא מהפארקים הראשונים בארץ. תמצאו בו מגוון גדול מאוד של מגלשות לקטנים ולגדולים, וגם מסלול אבובים מדליק. יש גם ברכות עם משחקים ופטריות צל ומזרקות. אפשר גם לשכור כאן ציוד ספורט ימי, ולהיכנס למי הכנרת המתוקים- כמו למשל: גלשני סאפ ושייט על סירת קומנדו מהירה, אפשר גם לקחת את השייט באיזי עם סירת פדלים ומזרוני ציפה, וכמובן קייקים וסקי בננה צהוב ומהיר… איך לא?

חוף צמח
בצד השני של הכנרת, ממש בקצה הדרומי שלה, ליד צומת צמח (25 ק"מ מאתנחתא באפיק) תמצאו את פארק המים של חוף צמח. מלא במדשאות ירוקות ונעימות, גם כאן יש מגוון מגלשות לכל הגילאים ובריכות קטנות וגדולות מלאות בהפתעות. יש כאן גם סקי בננה מהיר במי הכנרת וגם סקי של אבובים מרחפים, ובשביל הסטלבט האולטימטיבי מזרוני ציפה ענקיים. חוף צמח גם ידוע בהופעות ובפסטיבלים שלו, אז שווה להתעדכן, אם אתם כבר באזור.

אקווה כיף
הסיפור של אקווה כיף הוא כבר שונה לגמרי מפארקי המים האחרים; זהו פארק מים צף של חברה עולמית, שמביאה לכאן את כמות המתקנים הגדולה בעולם. מדובר במעין מתנפחים הצפים על המים, ויוצרים מגוון של טרמפולינות, קירות טיפוס, כיפות טיפוס, גשרים, נדנדות ועוד – והכול מעל המים – המשפריצים על המשתעשעים להנאתם. הפארק מחולק לאזורים: פארק הילדים – המיועד לילדים עד גיל 6. והפארק הראשי, שגם הוא מחולק, לשלושה חלקים: המשפחתי והאתגרי – ברמות קושי עולות בהתאמה. והחלק האולימפי – המיועד בעיקר למשחקי קבוצות למיניהם. אקווה כיף נמצא בכניסה הדרומית לטבריה, אמנם 35 ק"מ מאתנחתא באפיק, אבל שווה  בהחלט.