פעילויות לקבוצות באתנחתא באפיק

פעילויות לקבוצות באתנחתא באפיק

מי שמחפש מקום להתרחק מהמולת העולם, ולהתחבר לטבע – ולשלב זאת בגיבוש קבוצתי, במחנה אימונים, או בבילוי בלתי נשכח עם המשפחה המורחבת – מוזמן לעשות זאת, כאן אצלנו, באתנחתא באפיק.

מתקני כפר הנופש
באתנחתא באפיק יש כל מה שצריך כדי שהמפגש הקבוצתי שלכם יהיה מוצלח.
בתוך אתר הנופש שלנו תמצאו את חדר האוכל הנעים, שמציע שלוש ארוחות ביום. תוכלו גם לשבת באחד מהאולמות המזמינים לצורך דיון או ישיבה, לצורך סדנא, או כנס רב משתתפים. תוכלו גם להזמין הרצאות, שיעשירו את ידיעותיכם ואת החוויה הקבוצתית.

בימות הקיץ, בזמן הבילוי והפנאי הקבוצתי שלכם,  תוכלו לקפוץ לבריכה – לבצע פה תחרויות שחייה וצלילה, או לשחק משחק קבוצתי מגבש. כמובן, שאתם מוזמנים גם לשלב את החוויה עם ספא מפנק, ורחצה בחמאם – מול נופי הכנרת, בשקט של טבע ובפינוק מקצועי של אנשי הספא של אתנחתא באפיק.

וכל זאת, משולב בשינה באחד מהחדרים המפנקים של אתנחתא באפיק, שמהם נשקף נוף מרגיע, והם מאובזרים בכל מה שצריך, כדי שהשהות כאן תהיה חוויה של טוב ושל שמחה – מג'קוזי בחלק מהחדרים ועד לפינת קפה ומקרר.

פעילויות מחוץ לכפר הנופש
הצוות באתנחתא באפיק ישמח לבוא לעזרתכם בתכנון יום כיף. אם בסיורי תוכן מרתקים להכרות עם רמת הגולן – מטיולים ועד מסעדות מעניינות, או בטיולי שטח מאתגרים יותר או פחות. תוכלו גם לבקר במבשלת בית הבירה פס, או במזקקת וויסקי, או ביקב רמת הגולן ועוד. המבחר של הפעילויות, המתאימות לקבוצות קטנות וגם גדולות הוא רחב – דברו עם צוות אתנחתא באפיק, ונשמח לעמוד לרשותכם, ולתפור יחד את החבילה המשולמת לפעילות הקבוצתית שלכם.

מחנה אימונים
מגרש הכדורגל המקצועי של אפיק, מאפשר גם קיומו של מחנה אימונים מוצלח אם לקבוצת הנוער ואם לקבוצת הבוגרים. לצורך מחנה האימונים תוכלו ליהנות מכל מתקני אתנחתא באפיק, ולשלב זאת בשני אימונים ביום, במידת הצורך. וכל זאת, תוך כדי שהקבוצה מתגבשת, מנותקת מענייני היום-יום השוטפים, אך מאוחדת יחד, חדורת מטרה.

אתם מוזמנים, אם-כן, לדבר עם אנשי הצוות של אתנחתא באפיק העומדים לרשותכם, כדי לבנות יחד את החבילה הקבוצתית שלכם – שתעשה את הביחד מלמד, מגבש ומהנה.